ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Пляжі Будванської рів'єри

Пляжі Будванської рів'єри протягнулися на території 38 км і вкриті чистим піском або дрібною галькою. Узбережжя вражає своїм рельєфом, саме рельєф берегової лінії має непереборний шарм і красу туристів. Навіть найдовшого відпочинку не вистачить щоб відвідати кожен із цих пляжів. Ці пляжі можна назвати найбільшим багатством Будванської Рів'єри.

Піщані пляжі
Берег Рив'єри Будви, завдовжки 38 км, характеризують чисельні піщані пляжі, ущелини, кам'янисті миси та маленькі острови. Найвідомішими пляжами, що оточують місто Будву з обох боків, є Яз, Могрен, Берег від Будви (Голова Річарда), Слов'янський пляж, Бечичі, Завалу, Каменово, Пржно, Мілочер, Пляж Королеви, Святий Стефан, Дробний пісок, Перазича дол , Петровац, Лучице, Буляриця і пляжі, що оточують острів Св. Миколи.
 Ціни на послуги
Лежак - від 2 євро/день
Парасолька - від 1 євро/день
Катамаран - від 6 євро/година
Байдарка - від 4 євро/година
Парашют - 30 євро/15 хвилин
Скутер - 50 євро/півгодини
Дайвінг - 50 євро/півгодини
Водні лижі – 30 євро

По пляжах носять закуски, в'ялену рибу, напої, олії та креми для натирання. Поруч із набережною безліч стендів із екскурсіями. Усі пляжі – муніципальні. Значить, платними можуть бути лише додаткові послуги. Скрізь є сміття, роздягальні та душі з прісною водою.

Яз (Jaz)
Пляж Яз віддалений 2.5 км від Будви, якщо їхати магістраллю у бік Тівта та Котора. Складається із двох частин загальною довжиною близько 800м. Маленька частина завдовжки 300м - там відпочивають нудисти. Решта становить 500м. Пляж покритий галькою, як на березі так і у воді, глибше знаходиться пісок, який надає воді голубуватий відтінок. В останні роки це один з найпопулярніших пляжів Будванської Рів'єри.

Острів Святого Миколи (Sv.Nikola)
Знаходиться перед Старим містом Будви. Це маленький острів, який є улюбленим місцем відпочинку як місцевих жителів, так і туристів. До нього можна дістатися човном або туристичному катері. Острів має кілька пляжів. На головному пляжі знаходяться ресторан, кафе, бар та майданчики для різних видів спорту. За пляжами знаходиться ліс, у якому, якщо вам пощастить, ви зустрінете оленів.

Могрен (Mogren)
Найвідоміший і найчистіший пляж Адріатичного моря. З усіх боків захищений стрімким берегом, що утворює затоку. Вода в затоці кришталево чиста, голубувато-зелена, що у поєднанні зі скелями та лісом на горі надає відчуття безлюдного тропічного острова.
Пляж складається з 2 маленьких пляжів загальною довжиною 300 м, які розділяє кам'яний виступ. Ширина пляжу – близько 20 метрів. На пляжі великий пісок. Пляж регулярно забирається. Можна взяти напрокат лежаки та парасольки. Є водні розваги.
Розташований лише за кілька сотень метрів від готелю "Авала" та Старого міста. До нього веде вузька стежка біля скелі. Вхід платний - 1 євро з особи на день. Дно тут досить мальовниче – цікаво поринати з маскою. Перша частина пляжу - ідеальна для купання - вхід у море не дуже крутий, каміння та їжаків немає. Друга частина кам'яниста з боку відкритого моря. Там купатися не дуже добре - дрібно, багато каменів і їжаків відповідно. Зі скелі можна попірнати. Після 12-00 у цій частині пляжу вже тінь. На першому пляжі тінь після 18-00. Біля пляжу є невелике кафе з дуже високими цінами, кілька кіосків.

Річардова глава (Ricardova glava) та Пізана (Pjzana)
Міський пляж, завдовжки 150 м, покритий галькою. Розташований вздовж міських стін Старого міста з чудовим видом на відкрите море та острів Св. Миколи. У барах, які там знаходяться, ви зможете відпочивати та милуватися чудовим видом. Поруч знаходиться готель "Авала". Купатися на Річардовій главі не дуже зручно – лише з пірсу. Вхід з берега пологий - але багато великих каменів. Людей тут завжди небагато.

Слов'янський пляж (Slovenska plaza)
Піщаний пляж завдовжки 1600м. Купальним пляжем є ще з 1920 року. Біля самого пляжу і вздовж скверу знаходиться однойменний готель. Уздовж пляжу збудовано велику кількість пляжних барів, ресторанів, магазинів.
Пляж із боку Старого міста піщаний (великий пісок), з боку Бечичі – гальковий. Ширина – близько 20 метрів. Вхід у море подекуди - необхідно пройти метрів 30-40 до грубини 2 метри. На пляжі є рятувальна служба. Можна взяти напрокат лежаки та парасольки. На пляжі є різноманітні водні розваги.

Гуванце (Guvance)
Маленький пляж, довжиною лише 80 метрів. Знаходиться перед сквером, що веде від Слов'янського пляжу до Бечічі. Оточений буйною середземноморською рослинністю. Вода тут дуже чиста та прозора. На пляжі галька. Під'їзд катерам або скутерам категорично заборонено. Тут тихіше, ніж на Слов'янському пляжі.

Бечичі (Becicka plaza)
Один із найкрасивіших пляжів на Адріатичному узбережжі. У 1935 році в Парижі отримав Гран-прі, як один з найкрасивіших європейських пляжів. Це піщаний пляж, завдовжки майже 2 км. Тут розташовано багато готелів, розважальних комплексів, ресторанів, кафе. Ширина пляжу становить 50м, що робить його дуже вигідним для заняття всіма видами спорту на воді та піску. Пологе дно. На пляжі можна взяти напрокат лежаки та парасольки. Є водні розваги. Вздовж пляжів Бечічі, Будва та Рафаїловичі курсує туристичний автопоїзд. Вартість 2 євро.

Каменово (Kamenovo)
Каменово віддалено 5 км від Будви (відразу за Рафаїловичами) у напрямку Святого Стефана та Петрівця. Піщаний пляж, довжина 760м. На пляжі є пляжні бари, піцерія, рибний ресторан.

Пржно (Przno)
У цього пляжу знаходиться однойменне старе рибальське селище, яке надає особливої привабливості та родзинки цьому місцю. Біля самого пляжу знаходяться ресторани та кафе, відоме гостинце-казино "Маестрал", з усіма супутніми послугами. Пржно – це піщаний пляж, оточений скелями. Неподалік від нього знаходяться два маленькі дикі пляжі - Дівочий пляж і Голубина ущелина, яка отримала свою назву завдяки голубам, що гніздяться на скелях, що оточують цей пляж. Вони обидва маленькі, завдовжки 30м та повністю ізольовані. До них можна дістатися лише на човні чи катері. У готелю Маестрал - власний пляж.

Пляж Королеви (Kraljicina plaza)
Маленький піщаний пляж, як ще називають його місцеві жителі, завдовжки 150м. Позаду нього знаходиться Мілочерський ліс, з багатьма видами середземноморських та екзотичних рослин. Свою назву отримав тому, що був улюбленим пляжем румунської принцеси та югославської королеви Марії Караджорджевич. Тут дуже мало людей навколо красива природа. Пляж обмежений з обох боків скелями.

Мілочер (Milocer)
Пляж, за яким знаходиться сторічний парк-ліс, площею 17 гектарів. Поруч із самим пляжем розташований королівський літній будинок відпочинку сім'ї Караджорджевич, сербської королівської династії, збудований у 1936 році. З початку 60-х років 20 століття використовується як готель, в якому перебували численні впливові гості. Пляж завдовжки 360м, піщано-гальковий. Найпрестижнішим пляжем на чорногорському узбережжі. Тут дуже тихо та спокійно.

Святий Стефан (Sv.Stefan)
Безпосередньо біля міста-готелю Святий Стефан знаходяться два пляжі, пов'язані між собою. Довжина піщаних пляжів 1170м. Вважаються дуже престижними і є дивом природи. На цих пляжах купалися багато відомих особистостей, як на приклад: Уорен Бітті, Софі Лорен, Йосіф Броз Тіто, Моніка Вітті, Клавдія Шиффер, Сільвестр Сталлоне та багато інших. Пляжі розташовані по обидва боки коси, що веде на острів. Зліва пляж велико-гальковий. На пляжі безліч приватних вілл та готелів. Праворуч пляж піщано-гальковий - частково власність готелю-острова.

Дробний пісок (Drobni pijesak)
Пляж розташований в ущелині, за якою тягнеться маслиновий ліс. На самому пляжі знаходиться джерело питної води. Вода виключно чиста та прозора. Пляж вкритий галькою та піском білого кольору. Це улюблене місце іноземних туристів, яких приваблює незаймана природа.


Перазича До (Perazica Do)
Цей пляж розташований в ущелині під монастирем Режевичі. Неподалік знаходиться ексклюзивний готель "Ас". Пляж має свою маленьку пристань.

Петровац (Petrovac)
Пляж Петрівця довжиною близько 600м, покритий великим піском червоного відтінку. Це один з найбільш відвідуваних пляжів Будванської Рів'єри. Особливу привабливість цьому пляжу надають два маленькі острови, які знаходяться недалеко від берега - це Катіч і Св. Тижня. Вони особливо цікаві та привабливі дослідникам та любителям морських глибин. Готелі, ресторани, піцерії та магазини розташовані вздовж пляжу.

Лучице (Lucice)
Пляж знаходиться в 500м на південь від Петрівця. Знаходиться у маленькій затоці. Піщаний, довжиною 220м, з неглибоким дном, яке плавно йде далеко у море. Навколо пляжу зарості кипарису та сосен. Природа тут майже незаймана. На пляжі знаходиться кафе та ресторан.

Буляриця (Buljarica)
Пляж знаходиться на 2-му кілометрі від Петрівця. За ним знаходяться болота, на яких гніздиться безліч болотяних птахів. Довжина пляжу 2300 м, вкрита галькою. Неподалік пляжу знаходяться ресторани та кафе, а житло можна пошукати в приватному секторі або в одному з таборів, що знаходяться поруч.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.