ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Природа

На самому півдні великої синяви Адріатичного моря, у серці Балканських гір розташоване Монтенегро. Краса дикої природи настільки незвичайна, що кожен хотів би подивитися на неї. На такій маленькій території розташовані: море з прекрасними пляжами, річки з незвичайними каньйонами, чисті озера та гігантські гори. Така краса захоплює подих і кожен мандрівник з першого погляду та назавжди залишається закоханим у Чорногорію.

Здається, що неспокійна природа упускає свої перлини на Чорногорію. Одна з них – Дурмітор, велична гора, в якій заховано безліч льодовикових озер. Зберігач традицій і гордість Чорногорії - гора Ловчен, що поєднує собі неспокійний дух моря з помірно-континентальним кліматом, і це рівновагу зберігається протягом століть.

Тиша озера Скадар - найбільшого озера на Балканах може бути порушена тільки м'яким подихом вітру від польоту птахів, яких тут безліч. Озеро неглибоке, влітку подекуди біля берега поверхня води вкрита водяними рослинами. Сюди організовують екскурсії.

На самому півдні Чорногорії річка Бояна та Адріатичне море створили один із найкрасивіших пляжів на острові Монтенегро – "Великий пляж". Він простягається на 13 км у довжину і відомий своїм дуже приємним теплим піском.

Включена до списку 20 найкрасивіших заток у світі, Которська затока розташована між високих скель, що відображаються в його темно-синіх водах.

Біоградська гора - господиня дикого лісу і чудового каньйону річки Тара - лише один із елементів численних чудес природи, що виявили свою щедрість, створюючи Чорногорію.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.