ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Гарячі авіаквитки в Чорногорію. Вартість авіаквитків. Чартерні рейси

Найдено вылетов/выездов: 1 Y-есть места    N-нет мест
Рейс Вылет/выезд Возвращение Цена
Рейс № Дн. Дата Город Время Город Время Дата Город Время Город Время RT OW To OW From Вал.
АВТОБУС
13
3 19.06.24 Киев 18:00 Ульцинь 06:00 Y 22.06 Ульцинь 16:30 Киев 06:00 Y 6700 4400 2941 UAH Заказать

Гарячі авіаквитки на чартер до Чорногорії в основному з'являються за 3 дні до вильоту літака. Ми пропонуємо великий вибір чартерних рейсів до Чорногорії. Ми співпрацюємо з багатьма партнерами, що дозволяє нам запропонувати квитки в Чорногорію за низькими цінами або зі знижкою.

Переглянути всі ціни на квитки в Чорногорію на CHARTER.biz.ua

В Чорногорії два міжнародні аеропорти в містах Подгориця (столиця) та Тіват. У нас є всі можливі варіанти авіаквитків.

  • Квитки в Тіват краще брати туристам, які планують відпочинок в Чорногорії на курортах Адріатичного моря. Тіват знаходиться в 25 км від найвідвідуванішого курорту Чорногорії - Будва.
  • Квитки до Підгориці в основному купують для бізнес-поїздок, а також туристи яких не цікавлять морські курорти, або туристи, які не встигли купити квиток до Тівату. Від Підгориці до Будви ~ 70 км.


Купити авіаквиток до Чорногорії можна за допомогою нашого сайту. Сучасні можливості купівлі авіаквитків до Чорногорії з України дозволяють Вам придбати авіаквиток з будь-якого міста СНД.

Авіаквитки в Чорногорію акція (спец пропозиції)

Через систему пошуку чартерних рейсів CHARTER.biz.ua Ви можете самостійно підібрати авіаквитки до Чорногорії. Замовити дешево квиток онлайн можна надіславши запит по сайту. Виберіть зручний для Вас рейс, заповніть спеціальну форму і замовте електронний авіаквиток в Чорногорію. Можна запитати квиток в одну сторону (OW – one way) або в дві сторони (RT – round trip).
Важливо знати!!! Квитки в дві сторони завжди дешевші авіаквитків в одну сторону.

Купити авіаквитки в Чорногорію (за спецпропозиціями або за акціями) можна в низький сезон (коли слабкий попит) і у високий сезон за 3 дні до вильоту, так звані авіаперельоти. Майте це на увазі під час планування відпочинку в Чорногорії. Гарячі пропозиції виділені червоним кольором! Однак, будь-який менеджер Вам скаже, що авіаквитки в Тіват або авіаквитки в Подгоріцу краще замовляти заздалегідь, щоб не дочекатися моменту, коли всі квитки розкуплять.

Дізнатися вартість авіаквитка в Чорногорію

Найвигідніші ціни на чартерні авіаквитки до Чорногорії на початку сезону - це відпочинок після травневих свят і до середини червня. А також дешевий відпочинок наприкінці чартерної програми – закриття сезону. У ці періоди вартість квитків на 15-17% нижча.

Для отримання більш детальної інформації про вартість авіаквитків до Чорногорії перейдіть на сайт charter.biz.ua.

ВАЖЛИВО! Квитки оплачуються у гривнях за комерційним курсом турфірм на момент оплати. Комерційний курс турфірм формують великі туроператори України, він вищий за банківський курс.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.