ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Екскурсії у Чорногорії

У кожному курортному містечку є екскурсійні бюро. Зазвичай Чорногорією робляться автобусні екскурсії або морські. Автобуси єврокласу, з кондиціонером. Майже всюди гіди говорять російською мовою. Можливо за бажанням організувати індивідуальну екскурсію, рибалку.

Котор Котор та Бококоторська затока Відвідування стародавнього міста Котор, яке знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Екскурсія містом з відвідуванням Музею мореплавання. Огляд м.Пераст, острови Св.Георгія та церкви Госпи від Шкрпела. Уродженцем м.Пераст був Матія Змаєвич, адмірал російського балтійського флоту, який був нагороджений Петром I орденом Олександра Невського за великі заслуги перед російським флотом. Відвідування р. Рісан, стародавнього поселення іллірійців, у якому ще III в. до н.е. жила царя Іллірійська Теута.
Екскурсія на катері – 20 євро. Тривалість близько 10:00. Автобус до Тівата. Далі катером. Екскурсія в Герцег-Нові, пляж Жаніце, Острів Богородиці, екскурсія Котором.

Герцег-Нові називають Ботанічним садом Чорногорії, т.к. тут зростає безліч реліктових дерев та чагарників. Найвідоміший із давніх пам'яток - монастир Савіна.
Екскурсія на катері – 20 євро. Тривалість близько 10:00. Автобус до Тівата. Далі катером. Екскурсія в Герцег-Нові, пляж Жаніце, Острів Богородиці, екскурсія Котором.

Дурмітор - національний заповідник, внесений до списків світової спадщини ЮНЕСКО в 1981. Гора Дурмітор славиться своїми льодовиковими озерами, крижаною печерою, чудовими оглядовими майданчиками, густими ялівцевими та ялиновими лісами. На вершині гори розтяглися півтора десятки озер. Рибалка на озері, прогулянки горою, чисте повітря, можливість познайомитися з побутом та національними звичаями приваблюють сюди безліч туристів.
Автобусна екскурсія – 35 євро. Монастир Морача, 2 національні парки, каньйон річки Тара, гора Боботів Кук, гірські озера, Жабляк. Тривалість 15 годин.

Монастырь Острог Монастир Острог духовне та чудове місце - Чорногорські Метеори. Монастир Острог, висічений у скелі високо у горах, є незвичайним у світі святим місцем. Його значення для Чорногорії те саме, що й Метеори для Греції. Перше враження, яке складається у відвідувача, те, що монастир буквально висить у повітрі. У монастирі зберігаються мощі св. Василя Острошського. Справжній православний монастир є у світі єдиним, який, крім людей православних, також відвідують католики та мусульмани. Біля монастиря знаходиться джерело святої води.
Автобусна екскурсія – 17-20 євро. Автобусом в Острог. Огляд храмів. Тривалість 8:00.

Скадарское озеро Скадарське озеро
Територію навколо озера Скадар проголошено національним парком Чорногорії. Це найбільше озеро Балканського півострова, відоме своєю незвичайною красою та багатою флорою та фауною, тут мешкає 270 видів рідкісних птахів та 35 видів риб. Прогулянка на човнах наймальовничішими місцями озера зробить цю екскурсію незабутньою. А страви національної кухні та риба зі Скадарського озера, приготовлені за місцевими рецептами, стануть гідною нагородою за здійснений шлях.
Автоусна екскурсія + катер – 35 євро. Автобус до озера. Катання на катері. Купання, обід у селі. Огляд фортець та монастирів. Тривалість 7:00.

Биоградское озеро Біоградське озеро розташований на висоті 1100 м над рівнем моря. Біоградське озеро льодовикового походження, розташоване в гористій місцевості у північній частині Чорногорії та є одним із найкрасивіших озер у Югославії. Довжина озера 2 км, а ширина 200 м. Береги озера вкриті незайманими лісами, у яких зростають понад 60 порід дерев. Ліс та озеро оголошені заповідником. Біоградське озеро багате на рибу, особливо багато форелі.
Автобусна екскурсія – 35 євро. Монастир Морача, 2 національні парки, каньйон річки Тара, гора Боботів Кук, гірські озера, Жабляк. Тривалість 15 годин.

Цетиньский монастырь Цетіньє і гора Ловчен. Цетіньє - стару столицю Чорногорії, де розташований знаменитий Цетіньський монастир, що зберігає великі реліквії: "Октоїх" - першу друковану книгу Південних слов'ян, частину хреста, на якому був розіп'ятий Ісус Христос, нетлінну руку Святого Іоанна Хрестителя (руку, хрестивш . Ви також ознайомитесь з державним музеєм - палацом Князя Миколи та іншими визначними пам'ятками. Після обіду в міському ресторані на комфортабельному автобусі унікальним гірським серпантином ви підніметеся на гору Ловчен, до мавзолею Петра II Петровича Негоша - чорногорського владики, мислителя та поета. З висоти 1660 м вам відкриється дивовижний краєвид Чорногорії.
Автобусна екскурсія – 25 євро. Автобусом до Цетіньє. Відвідування монастиря. Відвідування музею. Прогулянка містом. Поїздка на гору Ловчен. Відвідування мавзолею Негоша. Тривалість 5:00.

Каньон реки ТараРафтінг на річці Тара. Це захоплююча пригода в Чорногорії. Каньйон річки Тара - другий за величиною у світі після каньйону річки Колорадо, він визнаний національним парком і внесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО ще 1977 р. Шлях до річки не близький, але подорож мальовничою місцевістю не залишить байдужим. Після сніданку відбудеться прогулянка на джипах до берега, звідки почнеться найцікавіша та найвеселіша частина пригоди – сплав за течією гірської річки. На крутих порогах завмирає дихання від гострих відчуттів, а тихих заводах захоплює дух від краси і велич навколишньої природи.

рафтинг. Река ТараНавряд чи можна описати словами те, що відчуваєш під час рафтингу, просто треба якось пережити це самому. Смачний обід із національних страв, приготовлений на терасі ресторану, розташованого над річкою, стане нагородою для учасників сплаву.
Автобус + сплав – 60 євро. Тривалість 11:00.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.