ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Сутоморе. Відпочинок в Сутоморе


Сутоморе - курортне містечко, відоме своїми чудовими піщаними пляжами довжиною понад 2,5 км. Незважаючи на свої крихітні розміри, чорногорський курорт набув собі популярності серед місцевих та іноземних туристів. Доброзичливість та гостинність, з якою тут ставляться до відпочиваючих – цього вже достатньо, щоб серед інших, навіть більш комфортних та сучасних пропозицій, вибрати відпочинок у Сутоморі.

Відпочинок у Сутоморе

Неподалік від пляжів у Сутоморі відкрито понад 50 кафе та ресторанів, шість готелів та безліч приватних вілл. Тут же розмістилися магазини, в яких можна купити не тільки все необхідне, а й сувеніри. Готелі Сутоморе також спрямовані на мандрівників, схильних вибирати бюджетний відпочинок. Рівень готелів та вілл відповідає приблизно 3* за міжнародною класифікацією. Це не означає, що у Сутоморі не знайти комфортабельного житла. Просто воно тут позбавлене розкішного нальоту, як це часто буває в пляжних готелях інших країн.

Не зайвим буде додати, що основна частина курортної зони на час купального сезону (з 1 червня до 15 вересня) повністю віддається пішоходам, рух автотранспорту в ній заборонено. Здавна вранці працює в містечку рибний ринок, різноманітність дарів моря, пропонованих на ньому, така велика, що більше важко собі навіть уявити.

І, якщо в першій половині дня вам будуть раді продавці старовинного рибного ринку, що зустрічає туристів разючою різноманітністю свіжих морепродуктів, то ближче до ночі вашої уваги добиватимуться сяючі неоновими вогнями нічні клуби.

Крім того, Сутоморе розташований між Петровацем і Баром (приблизно 5 км) і під час відпочинку Ви можете відвідати ці чудові курорти.

Визначні пам'ятки

Ознайомившись з розважальними можливостями Сутоморія, настав час ближче дізнатися про історико-культурне підґрунтя поселення, що сягає своїм корінням у темні віки середньовіччя. Зафіксувавши на плівці унікальну двовівтарну церкву Св.Текли (XII ст.), в якій враховані сподівання як православних так і католицьких віруючих, оглянувши розвалини бенедиктинського монастиря Святої Марії (XI ст), що розмістилися між Баром і Сутоморі, слід обов'язково прогулятися. Брдо (Табія) та Хай-Нехай, які пам'ятають як дні поразок, так і героїчних перемог.

Однак цим екскурсійні пропозиції Сутоморії не обмежуються – зручне географічне положення визначило можливість поєднати чудовий пляжний відпочинок із чудовими пізнавальними поїздками чорногорським узбережжям, де зосереджені такі міста-музеї як Пераст, Котор, Цетіне, Бар, Петровац. Крім того, додатковим інгредієнтом коктейлю під назвою "літо в Сутоморії" може стати приємна морська поромна переправа в італійське місто Барії та захоплююча поїздка до прекрасного Скадарського озера.

Транспорт

Авіаквитки в Чорногорію дешево можна купити влітку на чартерні рейси, які літають з великих міст України. Чартери літають в аеропорт Тіват. З аеропорту на автобусі у Сутоморі. Через місто проходить залізнична магістраль, що сполучає столицю Сербії — Белград і Бар. Крім того, тут люблять проводити уїк-енди жителі Подгориці завдяки близькості курорту до столиці. Усього півгодини поїздом чи машині відокремлює їх друг від друга.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.