ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Рафаїловичі. Відпочинок в Рафаїловичах


Рафаїловичі – невелике курортне селище в однойменному рибальському селі, розташоване на 900 м на південь від Бечичі . Відпочинок в Рафаїловичах - це відмінне місце для тих, хто хоче насолодитися затишною домашньою атмосферою та дивовижною кухнею місцевих рибних ресторанів, найвідоміший з яких – «Три рибалки». Поруч спортивні комплекси, майданчики та тенісні корти, де можна займатися різними видами спорту.

З курорту Рафаїловичі до міста Будва можна дістатися спеціальним туристичним автопоїздом (поїзд робить зупинки біля кожного готелю, 2 євро з особи), який курсує кожні 30 хвилин, або здійснити прогулянку променадом уздовж берега моря. Протяжні піщані пляжі та спокійне море створюють ідеальні умови для сімейного відпочинку. Зручний під'їзд з Адріатичного шосе, близькість до моря і можливість пішки гарним приморським бульваром потрапити до Будви - все це приваблює сюди значну кількість відпочиваючих.

Рафаиловичи Забудова селища досить щільна, але вузькі криві вулички, що спускаються до моря і невеликі одно-двоповерхові будівлі з відкритими терасами, надають йому якоїсь особливої, "домашньої" атмосфери. Основна особливість – всі вілли розташовані дуже близько від моря.

У Рафаїловичах багато відпочиваючих із дітьми 10-15 років, є підліткові клуби та дискотеки. Якщо ви їдете відпочивати з дітьми-підлітками, або вас не бентежить шум підлітків, що відпочивають, і ви не плануєте брати напрокат автомобіль - то обов'язково розгляньте це місце.

Транспорт

Літаком в Тіват , далі автобусом (час у дорозі близько 40 хвилин).

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.