ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Пераст. Відпочинок в Пераст


Пераст Пераст - старовинне місто в Чорногорії, яке розташоване на березі Бока-Которської затоки Адріатичного моря, за кілька кілометрів на північний захід від Котора.

Перші письмові згадки про місто Пераст належать до 1326 р. Вважається, що довгий час тут мешкали пірати. В1420 р. місто захопили венеціанці і він перебував під владою Венеціанської республіки до її розпаду в 1797 р. За цей час тут були побудовані чудові палаци, церкви та укріплення, активно розвивалося мореплавство. Після розпаду Венеціанської республіки Пераст, як і інші міста Боки Которської, переходив із рук в руки, поки 1918 р. не увійшов до складу держави Сербів, Хорватів та Словенців. Наразі входить до складу Чорногорії.

Остров в ПерастеВизначні пам'ятки

В Перасті є свій музей, який знаходиться у будівлі Палацу Буйовича (Bujoviceva palata). Тут можна побачити колекцію зброї, стародавні рукописи, історичні картини та фотографії, кубки та вироби зі срібла, старовинні прикраси та костюми, компаси та морські пейзажі, прапори та корабельні щоденники, морські карти та багато іншого.

Поблизу Пераста є два невеликі острови: острів "Св. Георгія" і "Госпо од Шкрпела". На острові знаходиться церква. До однієї з них можна дістатися катером. З острова відкривається чудовий краєвид на Которську затоку, Пераст і Рісан. Вхід до церкви платний – 1 євро з особи. Тут розташований невеликий музей мореплавання.

Клімат

Винятково сприятливий клімат – тривале тепле літо та м'яка нетривала зима. Середня річна температура в Перасті - 18,3 ° C, кількість сонячних днів на рік - 240.

Транспорт

Купуємо авіаквитки в Чорногорію з України до аеропорту Тіват . З Тівату їдемо до Котора (можемо замовити екскурсію Бока-Которською затокою, Старим містом). Далі з Котора вздовж затоки у Пераст (автомобілем близько 20 хвилин).

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.