ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Ульцінь. Відпочинок в Ульціні


Ульцинь та його узбережжя – напевно найекзотичніша частина Чорногорії. Це місто здивує вас своєю красою, прихованою на перший погляд. Ульцинь справді південне місто - влітку ви відчуєте дотик тропічного повітря. Берегова лінія Ульциня становить 32,7 км завдовжки, тягнучись від мису Старий Ульцинь до впадання річки Бояна в Адріатичне море. У гірській частині розташовані 18 заток, пляж Валданос, два піщані пляжі - Великий пляж і Маленький пляж.

Ульцин – стародавнє місто з багатою історією, що налічує понад два тисячоліття. Заснований візантійцями, потім його добудовували турки та венеціанці. У 14 столітті тут оселилися пірати. До сьогодні збереглося старе місто з фортечними стінами та вежами, рабовласницький ринок, а також руїнами двору Бальшич. У цьому стародавньому місті переплетена історія Заходу та Сходу.

Відпочинок в Ульціні

Ульцинь та його пляжі – один із найпривабливіших для відпочинку районів Чорногорії. Берегова лінія Ульциня тягнеться більше, ніж на 30 км, від місця впадання річки Бояна в Адріатичне море до мису Старий Ульцинь, і включає широко відомі Великий пляж і Малий пляж. У гірській частині Ульцинської Рів'єри розташовані пляж Валданос та 18 мальовничих заток. Через географічне положення, саме ця частина Чорногорії може похвалитися найтеплішим морем, найбільшою кількістю сонячних днів у році і найбільшою різноманітністю субтропічної рослинності. На 100 км навколо Ульциня немає жодної фабрики чи заводу.

Ульцинь в той же час менш популярне місце російськомовними туристами. Здебільшого це пов'язано з тим, що основні мешканці цього регіону албанці та серби і погано розуміють російську мову. І відпочиваючих тут більше сербів та албанців.

Для охочих поєднатися з природою і засмагати оголеними Ульцинь - це чудове місце. Тут не просто є нудистський пляж, тут є готелі для нудистів.

Визначні пам'ятки

У старому місті знаходиться "церква-мечеть", нині перетворена на музей. Тут зібрано всі основні результати археологічних розкопок у районі Ульциня. У вежі Балшича зараз розташована художня галерея. Від музею її відокремлює невелика площа – колишній невільничий ринок.

У венеціанську епоху в Старому місті було збудовано два палаци - Палаццо Венеція та Двори Балшича, зараз це затишні готелі. Найкращий вид на Старе місто відкривається з Малого пляжу, що лежить між фортечними стінами та півостровом Ратислав.

Транспорт

До Ульцину дістатися можна літаком. Чартери до Чорногорії починають з України літати з травня до жовтня. Здебільшого всі чартерні рейси до Чорногорії літають до аеропорту Тіват. Від аеропортів Тівата та Підгориці до Ульциня можна доїхати автобусом через Бар або Будву .

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.