ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Мілочер. Відпочинок в Мілочері


Мілочер - невелике курортне селище в Чорногорії. Оточений великим парком. Мілочер служив колишньою королівською резиденцією. Сьогодні тут знаходиться літня резиденція президента Чорногорії, розташована на найвідомішому пляжі Королеви. У місті два великі пляжі - пляж Короля та пляж Королеви. Пляж Короля знаходиться поряд з пляжем Королеви і оточений 18 акра розкішного парку з деякими екзотичними видами рослин, такими як тропічна мімоза, кактус, і багато інших. Це піщаний пляж довжиною 280 м. Інфраструктура селища переважно розрахована на вимогливих туристів. Поруч із селищем знаходиться колишнє рибальське село Пржно – місце для відмінного відпочинку.

Відпочинок у Мілочері

Мілочер розташований нижче колишнього курорту королівської родини Караджорджевичів, який був збудований у 1934 році та розділений від основної дороги стіною з двома воротами. Це ексклюзивний курорт поблизу Св. Стефана . Дуже красивий ботанічний сад площею 18 га, в якому ростуть рослини, які привезені, головним чином з Азії, Африки та Америки. Мілочер знаходиться в парку соснових дерев. Це місце просто створене для тих, хто хоче насолодитися природою та спокоєм. Це також рай для сімейного відпочинку, спорудження замків з піску та лінивих днів з пікніками.

Пляж: дрібна галька; парасольки, лежаки. Найвідоміші пляжі «Милочер» та «Пляж Королеви». Піщані пляжі вищої категорії разом з прекрасним парком та ексклюзивним готелем – чудовий витвір природи та людських рук.

Транспорт

Містечко Мілочер знаходиться в 15 км від Будви . З України переліт літаком до Чорногорії  до аеропорту Тіват, далі автобусом. Також можна дістатися автобусним чартером зі Львова до Будви (через Угорщину та Сербію) та згодом міським транспортом до Мілочера.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.