ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Ігало. Відпочинок в Ігало


Ігало – передмістя Херцег-Нові. Він набув європейської популярності як лікувально-оздоровчий курорт. Ігало - найбільший і найвідоміший центр фізіотерапії, реабілітації здоров'я, профілактичної медицини, хвилетерапії та європейського курортного лікування у басейні Середземного моря.

Інститут «Ігало» отримав визнання у всьому світі завдяки успішному лікуванню багатьох захворювань. Тут чудові умови для лікування та відпочинку: м'який середземноморський клімат, чисте море, лікувальний морський бруд, джерела мінеральної води «Ігалка» - холодні радонові води для прийняття лікувальних ванн, а також сучасне обладнання та висококваліфікований персонал (70 лікарів, 120 медсестер, 230 ).

Лікування

Гідротерапія, пелоїдетерапія (грязьові ванни), масаж, таласотерапія, працетерапія, електротерапія, фототерапія, інгаляції, акупунктура, дозований прийом сонячних ванн, вправи на пляжі та у воді.

 Пакетна вартість тижневих, дво- та тритижневих програм перебування в «Ігало» коливається в залежності від сезону. Приблизно – від 459 USD за тиждень до 1260 USD за три тижні.

Показання - ревматизм, захворювання опорно-рухового апарату, кардіологічні захворювання, захворювання легень, стан після переломів або ортопедичних операцій, неврологічні захворювання, стан після крововиливу в мозок, розсіяний склероз, пошкодження центральної та периферичної нервових систем, гінекологічні захворювання, екзема, псоріаз вага, стресові стани.

Відпочинок в Ігало

Вдало поєднуються м'який середземноморський клімат, чисте море, лікувальний морський бруд, джерела мінеральної води.

Розваги. Набережна завдовжки кілька кілометрів, уздовж якої працюють численні кафе та ресторанчики на будь-який смак.

Також тут безліч спортивних споруд та майданчиків, понад 2 км пляжів, а також цікавий краєзнавчий музей.

Пляжі. У Херцег-Нові велика різноманітність пляжів: є галькові природні пляжі, пляжі-платформи, а також штучні насипні пляжі з дрібним піском.

Транспорт

В Ігало з України краще добиратися літаком до аеропорту Тіват . Чартерні рейси до Чорногорії починають літати з травня до жовтня.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.