ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Херцег Нові. Відпочинок в Херцег Нові


Херцег-Нові розташований біля самої морської брами Бококоторської бухти. Його називають містом сонця та квітів, містом поетів та художників. Херцег-Нові – один із найпопулярніших курортів Чорногорії. Він розташований біля підніжжя гірського масиву Орієн. Біля міста гори, як ніде, близько підступають до узбережжя, практично до самої води. Тому в Херцег-Нові величезна кількість усіляких сходів.

 Херцег-Нові був заснований у XIV столітті під ім'ям Нові. У різний час це унікальне місто належало Туреччині, Венеції, Іспанії, Франції, і кожна з цивілізацій залишила свій слід у вигляді Херцег-Нові. Про бурхливу історію цього міста говорять його бастіони: Форте-Маре, Канлі-Кула, Шпаньола, а також численні пам'ятки архітектури, найвідоміший з яких древній монастир Савіна, збудований понад 1000 років тому і є справжньою скарбницею художньої та культурної спадщини. Це місце називають православною душею Боки Которська. Цей монастир зберігає багато реліквій, таких як кришталевий хрест, окантований сріблом, який за переказом належав Св. Саві, портрет молодого Петра Великого, який у 1831 році привезли з Росії і це єдиний такий портрет у світі.

Шість століть зберігають місто, споруджене навпроти входу в Боку Которську – Херцег-Нові. Стіни фортець Мара, Цитадель, Шпанська та вежі Канілі будувалися з XIV по XVII століття, згодом покрилися екзотичними рослинами, які Новлянські капітани привозили з далеких мандрівок: пальмами, евкаліптами, кипарисами, магноліями, мімозами.

Визначні місця Херцег-Нові

Пам'яткою міста є парк, в якому росте понад сто видів субтропічних та тропічних рослин, безліч видів мімози. Взимку тут проводиться "Фестиваль мімози", що триває цілий місяць. Також у Херцег-Нові можна відвідати Краєзнавчий музей та Художню галерею. У Боко-Которській затоці знаходиться острів Мамула зі знаменитою Блакитною печерою та чудовим піщаним пляжем Жаниць, оточеним маслиновими гаями.

Уздовж узбережжя завдовжки 7 км тягнеться шлях "Сім Даниць", що зв'язує прекрасне місто Херцег-Нові з Ігало.- відомим середземноморським лікувально-туристичним центром. Він розташований на березі Адріатичного моря, під горою виняткової краси - Орієном. Це найбільший і найвідоміший центр полідисциплінарної реабілітації, терапефтичної та профілактичної медицини, хвилетерапії та європейського курортного лікування у басейні Середземного моря.

Інститут "Ігало" отримав визнання у всьому світі завдяки успішному лікуванню пацієнтів із широким спектром медичних проблем. Інститут пропонує своїм пацієнтам чудові умови для лікування та відпочинку.

У Херцег-Нові велика різноманітність пляжів: є галькові природні пляжі, пляж-платформа, а також штучний пляж із дрібним піском.

Клімат

Херцег-Нові – це місто сонця (понад 200 сонячних днів на рік), квітів, зелені. Середньорічна температура +17 градусів (у січні +10 градусів, у липні +26 градусів). Купальний сезон триває з травня до вересня, температура води в цей період коливається від +22 до +26 градусів. У місті проживає понад сім тисяч мешканців.

Транспорт

У літній період літають чартери до Чорногорії  (Київ-Тіват, Одеса-Тіват, Львів-Тіват та інші). З аеропорту Тіват - швидше до Херцег-Нові дістатися морем (через затоку). Можна об'їхати всю затоку по периметру (через Котор, Рісан).

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.