ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Петровац. Відпочинок в Петровац


Петровац - найпівденніше курортне селище Будванської Рів'єри. Це невелике містечко розташоване за 17 км від Будви в мальовничій бухті вздовж пляжу. Петровац лежить на березі широкої бухти, будинки піднімаються амфітеатром у бік зелених гір. Знаходиться він приблизно кілометрів за 12 від Світлани Стефана у бік Бара  та Улциня . Готелів у містечку небагато - майже на набережній знаходиться "Палас", ближче до гори у правій частині міста (якщо стояти обличчям до моря) розташований готель "4 липня". Місто ж в основному складається з приватних котеджів та вілл.

Відпочинок в Петровац

Курорт знаходиться на березі морської затоки, оточеної густим сосновим лісом. Велика кількість сонячних днів щорічно, з ранньої весни до пізньої осені, величезні сосни та оливкові гаї, тепле, чисте море та прекрасні пляжі – поєднання всього цього забезпечує якісну та приємну відпустку для відвідувачів курорту.

Тут є пошта, автобусна станція, супермаркет, кілька невеликих магазинчиків, ринок, аптеки, поліклініка, автосервіс, нічний клуб у будівлі старовинної фортеці та понад два десятки барів, кафе та ресторанів.

У 1000 м від берега знаходяться два маленькі острови, які надають особливої чарівності селі. Це острів Св. Тижня та Катик, на яких розташовані кілька готелів та невелика церква. Вони розташовані майже перпендикулярно до лінії берега так, що один закриває інший, якщо дивитися на них з пляжу Петроваца, але варто відійти на край міста, як вони показуються у всій красі.

З пірса, до якого причалюють катерки і човники, можна сплавати по всьому узбережжю Будванської рив'єри, а можна зняти човен з човнярем і покататися куди очі дивляться - і до двох островів навіть, або з закидкою на незаселені пляжі за погодинну оплату. На стрімкої скелі на краю міста зберігся невеликий фрагмент старовинної фортеці - Кастіо (XVI століття - за назвою цієї фортеці Петровац раніше носив ім'я Кастел Ластва), у повоєнний час там встановлено обеліск з прізвищами городян, які загинули під час Другої Світової війни.

Екскурсії: Міська набережна, римські мозаїки (III ст. е.), венеціанська цитадель Castello.

Петровац – це місце призначене для сімейного відпочинку, тут є все, що необхідно для відпочинку: ресторани та кафе, бари та нічні клуби, пляж завжди дуже гарний та безпечний. У Петроваці два піщано-галькові пляжі. Основний з них - Петровац - з червоного піску довжиною близько 800 м. На його північно-західному кінці знаходиться невеликий порт і фортеця Кастелло. Другий пляж Лючиці розташований за 500 м на північний схід від основного пляжу, довжиною близько 200 метрів. Море тут чисте, пологе дно.
 
Климат. Курорт оточують оливкові гаї та густі соснові ліси, тому мікроклімат у Петроваці дуже м'який.

Транспорт

Чартерні авіарейси до Чорногорії з України починають літати з травня до жовтня. Здебільшого літають в аеропорт Тіват. З аеропорту до курорту Петровац – 43 км. Звичайно ж до Петроваца краще добиратися через аеропорт Підгориці, а потім автобусом чи авто через Скадарське озеро, тунель – виїзд до узбережжя (проїзд тунелем платний).

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.