ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Тіват. Отдых в Тивате


Тіват – сучасне курортне місто на березі Бока-Которської затоки, на півострові Врмац, неподалік міжнародного аеропорту. Гості, які вибрали для спокійного відпочинку інші курорти Чорногорії, вирушають з Тівата автобусами до місця свого призначення, а ті, хто віддав перевагу заснованому в XIV ст. і, тим не менш, наймолодше місто регіону – Тіват, може розпаковувати валізи, зупинившись в одному з готелів курорту.

М'який клімат, приємні пляжі та зручне розташування щороку приваблюють сюди все більше туристів.

Відпочинок в Тіваті

На узбережжі навколо Тівату знаходиться 17 муніципальних та готельних пляжів, а також безліч невеликих мальовничих бухт з ресторанами, готелями та барами. Крім того, Рів'єра Тіват включає три острови - Квітів, Святого Марка та Милосердної Діви.

Тіват пропонує своїм гостям дайвінг у клубі "Нептун-Мімоза", який був заснований в 1993 році і має сертифікати CMAS 3M та CEDIP 3M. Тут можна замовити занурення на кораблі, що затонули, і в печери. Крім дайвінгу, Тіват пропонує туристам здійснити захоплюючі гірські піші та велосипедні походи в Тіваті, адже саме з висоти найповніше розкривається вся краса мальовничого містечка, яке контрастує своїми червоними черепичними дахами із зеленим килимом екзотичних садів, що оточують узбережжя Адріатики. Крім того, в Тіваті можна зайнятися альпінізмом, серфінгом, покататися на водних лижах і катамаранах, або просто влаштувавшись у зручному лежаку підставити променям ласкавого сонця.

Визначні місця Тівата

Головною пам'яткою міста Тіват вважається середньовічний палац "Буча", якому вже понад 500 років. Заснував його Михайло Буча та його брат Нікола, протовестіар при дворі царя Душана. Палац складається з п'яти будівель: житлового будинку, господарських споруд, церкви-каплиці Святого Михайла, захисника панської которської родини Буча та ганку. Сьогодні тут знаходиться художня галерея Тівата.

Крім того, відпочиваючи в Тіваті варто оглянути острів Святого Марка (Ostrvo Sveti Marko), Церкву Святого Савватія та ботанічний сад з екзотичними рослинами, які місцеві моряки привозили із заморських подорожей. Поблизу знаходиться будинок Верона, комплекс Піма в Калімані, будинок Візін та Драго у Селянові, дача Яконья.

Транспорт

Аеропорт Тіват знаходиться за 4 км від міста — це один із двох міжнародних аеропортів Чорногорії (другий у Підгориці). Звідси цілий рік здійснюються щоденні рейси до Белграда, тоді як інші рейси сконцентровані в основному в літній період. Насамперед він зручний для туристів, що прямують до Котора (розташований за 7 км від аеропорту) та до Будви (за 20 км). Купити авіаквитки в Чорногорію з України можна на сайті charter.biz.ua.

Крім того, Тіват з'єднаний з рештою Чорногорії двосмуговою Адріатичною трасою - Jadranska magistrala. Неподалік діє поромна переправа Каменарі — Лепетані через протоку Вериге, що дозволяє не об'їжджати Которську бухту на шляху до Хорватії.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.