ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Чорногорія

Пржно. Відпочинок в Пржно


Пржно Пржно - - маленьке курортне селище, яке, тим не менш, має туристів велику популярність. Вже саме його розташування говорить про те, що цей курорт здатний подарувати гостям відокремленість та спокій. Оточений горами Пржно захований у затишній бухті. Не дивно, що тут, далеко від шуму, властивого іншим курортам, охоче проводять наукові конгреси та конференції вчені.

Відпочинок у Пржно

Пржно – місце, де ви відчуєте справжній спокій та почуття єднання з природою. Заповідні оливкові гаї та прекрасні пляжі, розкішний ботанічний сад та навколишні курорт мальовничі гори – колишня королівська резиденція.

Транспорт

Щоб дістатися до Пржно необхідно купити квиток в Тіват (Чорногорія). З аеропорту Тіват до Пржно 25 км, їх можна подолати на таксі (від 60 євро) або взяти в аеропорту авто напрокат (від 30 євро на день).

Заощадити допоможе поїздка з пересадкою в Будве, що лежить всього в 7 км від Пржно. Таксі до неї коштує 25-40 євро і йде близько 20 хвилин, громадський транспорт в межах 1-3 євро з пасажира, півгодини в дорозі. Для того щоб вийти від аеропорту на автобусну зупинку, необхідно пройти пару сотень метрів у напрямку траси, чудово видно з сходів. Потім трохи лівіше до двох жовтих конструкцій. Сідаючи в автобус, краще про всяк випадок уточнити, чи йде він у Будву. Висадившись на автовокзалі, купуйте квитки до Пржно: автобуси та маршрутні таксі ходять туди кожні 15-30 хвилин і коштують близько 3 євро, багаж оплачується окремо у розмірі 1 євро. На автостанціях цих міст розташовуються туристичні центри, де приїжджим допоможуть порадою, видадуть безкоштовну картку та за необхідності допоможуть підібрати житло.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.